Meteen naar de inhoud
Home » Competities » Eredivisie » Programma Eredivisie

Programma Eredivisie

De Nederlandse Eredivisie staat weer op het punt van beginnen en het speelschema van de Eredivisie seizoen 2022 – 2023 is eindelijk bekend. De eerste wedstrijd in de eredivisie is op vrijdag 5 augustus 2022. In het Abe Lenstra stadion neemt Heerenveen het op tegen Sparta. De eerste wedstrijd is om 20:00 uur.  De Eredivisie start dit jaar een maand eerder dan normaal in verband met het WK in Qatar wat zal plaatsvinden in het najaar.

Programma eredivisie

Speelschema Eredivisie

Het programma van de Eredivisie 20/21 per speelronde. Je kunt het programma van jouw favoriete team vinden door jouw team bij “Zoeken” in te typen.


#DatumThuisUitTijd
1 12 september 2020FC UtrechtAZ16:30
1 12 september 2020sc HeerenveenWillem II18:45
1 12 september 2020PEC ZwolleFeyenoord20:00
1 12 september 2020FC TwenteFortuna Sittard21:00
1 13 september 2020FC EmmenVVV-Venlo12:15
1 13 september 2020HeraclesADO Den Haag14:30
1 13 september 2020Sparta RotterdamAjax14:30
1 13 september 2020FC GroningenPSV16:45
1 13 september 2020RKC WaalwijkVitesse16:45
2 18 september 2020VVV-VenloFC Utrecht20:00
2 19 september 2020AZPEC Zwolle16:30
2 19 september 2020VitesseSparta Rotterdam18:45
2 19 september 2020AjaxRKC Waalwijk20:00
2 19 september 2020Fortuna Sittardsc Heerenveen21:00
2 20 september 2020ADO Den HaagFC Groningen12:15
2 20 september 2020FeyenoordFC Twente14:30
2 20 september 2020Willem IIHeracles14:30
2 20 september 2020PSVFC Emmen16:45
3 25 september 2020FC TwenteFC Groningen20:00
3 26 september 2020PEC ZwolleSparta Rotterdam16:30
3 26 september 2020Fortuna SittardAZ18:45
3 26 september 2020sc HeerenveenVVV-Venlo20:00
3 26 september 2020AjaxVitesse21:00
3 27 september 2020FeyenoordADO Den Haag12:15
3 27 september 2020FC UtrechtRKC Waalwijk14:30
3 27 september 2020HeraclesPSV14:30
3 27 september 2020FC EmmenWillem II16:45
4 2 oktober 2020FC Utrechtsc Heerenveen20:00
4 3 oktober 2020VitesseHeracles16:30
4 3 oktober 2020RKC WaalwijkPEC Zwolle18:45
4 3 oktober 2020VVV-VenloADO Den Haag20:00
4 3 oktober 2020FC TwenteFC Emmen21:00
4 4 oktober 2020FC GroningenAjax12:15
4 4 oktober 2020Sparta RotterdamAZ14:30
4 4 oktober 2020Willem IIFeyenoord14:30
4 4 oktober 2020PSVFortuna Sittard16:45
5 17 oktober 2020Ajaxsc Heerenveen18:45
5 17 oktober 2020Willem IIFC Twente20:00
5 17 oktober 2020HeraclesRKC Waalwijk20:00
5 17 oktober 2020AZVVV-Venlo21:00
5 18 oktober 2020FeyenoordSparta Rotterdam12:15
5 18 oktober 2020ADO Den HaagVitesse14:30
5 18 oktober 2020FC EmmenFortuna Sittard14:30
5 18 oktober 2020FC GroningenFC Utrecht16:45
5 18 oktober 2020PEC ZwollePSV16:45
6 24 oktober 2020VVV-VenloAjax16:30
6 24 oktober 2020FC UtrechtFC Twente18:45
6 24 oktober 2020ADO Den HaagAZ20:00
6 24 oktober 2020sc HeerenveenFC Emmen21:00
6 25 oktober 2020RKC WaalwijkFeyenoord12:15
6 25 oktober 2020Fortuna SittardFC Groningen14:30
6 25 oktober 2020VitessePSV14:30
6 25 oktober 2020PEC ZwolleWillem II16:45
6 25 oktober 2020Sparta RotterdamHeracles16:45
7 31 oktober 2020AjaxFortuna Sittard18:45
7 31 oktober 2020FC GroningenVVV-Venlo20:00
7 31 oktober 2020FC TwentePEC Zwolle20:00
7 31 oktober 2020AZRKC Waalwijk21:00
7 1 november 2020HeraclesFC Utrecht12:15
7 1 november 2020PSVADO Den Haag14:30
7 1 november 2020Sparta Rotterdamsc Heerenveen14:30
7 1 november 2020FC EmmenFeyenoord16:45
7 1 november 2020Willem IIVitesse16:45
8 6 november 2020Fortuna SittardPEC Zwolle20:00
8 7 november 2020ADO Den HaagFC Twente16:30
8 7 november 2020VVV-VenloHeracles18:45
8 7 november 2020sc HeerenveenAZ20:00
8 7 november 2020VitesseFC Emmen21:00
8 8 november 2020FC UtrechtAjax12:15
8 8 november 2020PSVWillem II14:30
8 8 november 2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam14:30
8 8 november 2020FeyenoordFC Groningen16:45
9 21 november 2020AjaxHeracles18:45
9 21 november 2020Willem IIVVV-Venlo18:45
9 21 november 2020AZFC Emmen21:00
9 21 november 2020PEC ZwolleFC Utrecht21:00
9 22 november 2020Sparta RotterdamADO Den Haag12:15
9 22 november 2020FC GroningenVitesse14:30
9 22 november 2020Fortuna SittardFeyenoord14:30
9 22 november 2020FC TwentePSV16:45
9 22 november 2020RKC Waalwijksc Heerenveen16:45
10 27 november 2020FC TwenteRKC Waalwijk20:00
10 28 november 2020ADO Den Haagsc Heerenveen18:45
10 28 november 2020FC EmmenAjax18:45
10 28 november 2020HeraclesAZ21:00
10 28 november 2020VVV-VenloPEC Zwolle21:00
10 29 november 2020VitesseFortuna Sittard12:15
10 29 november 2020FC GroningenWillem II14:30
10 29 november 2020FeyenoordFC Utrecht14:30
10 29 november 2020PSVSparta Rotterdam16:45
11 4 december 2020PEC ZwolleVitesse20:00
11 5 december 2020RKC WaalwijkVVV-Venlo16:30
11 5 december 2020AZFC Groningen18:45
11 5 december 2020Sparta RotterdamFC Emmen20:00
11 5 december 2020AjaxFC Twente21:00
11 6 december 2020FC UtrechtADO Den Haag12:15
11 6 december 2020FeyenoordHeracles14:30
11 6 december 2020Fortuna SittardWillem II14:30
11 6 december 2020sc HeerenveenPSV16:45
12 11 december 2020HeraclesFortuna Sittard20:00
12 12 december 2020FC TwenteAZ16:30
12 12 december 2020FC EmmenADO Den Haag18:45
12 12 december 2020AjaxPEC Zwolle20:00
12 12 december 2020FC GroningenRKC Waalwijk21:00
12 13 december 2020PSVFC Utrecht12:15
12 13 december 2020Vitessesc Heerenveen14:30
12 13 december 2020VVV-VenloFeyenoord14:30
12 13 december 2020Willem IISparta Rotterdam16:45
13 18 december 2020PEC ZwolleFC Emmen20:00
13 19 december 2020Sparta RotterdamFC Groningen16:30
13 19 december 2020VVV-VenloFC Twente18:45
13 19 december 2020RKC WaalwijkPSV20:00
13 19 december 2020FC UtrechtFortuna Sittard21:00
13 20 december 2020VitesseFeyenoord12:15
13 20 december 2020ADO Den HaagAjax14:30
13 20 december 2020sc HeerenveenHeracles14:30
13 20 december 2020AZWillem II16:45
14 22 december 2020Fortuna SittardRKC Waalwijk16:30
14 22 december 2020FC EmmenFC Utrecht18:45
14 22 december 2020PSVVVV-Venlo20:00
14 22 december 2020FC TwenteSparta Rotterdam21:00
14 23 december 2020AZVitesse16:30
14 23 december 2020Willem IIAjax18:45
14 23 december 2020FC GroningenHeracles20:00
14 23 december 2020ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
14 23 december 2020Feyenoordsc Heerenveen21:00
15 9 januari 2021FC EmmenFC Twente18:45
15 9 januari 2021HeraclesVitesse20:00
15 9 januari 2021PEC ZwolleAZ20:00
15 9 januari 2021FC UtrechtFC Groningen21:00
15 10 januari 2021RKC WaalwijkADO Den Haag12:15
15 10 januari 2021Sparta RotterdamFeyenoord12:15
15 10 januari 2021sc HeerenveenFortuna Sittard14:30
15 10 januari 2021VVV-VenloWillem II14:30
15 10 januari 2021AjaxPSV16:45
16 12 januari 2021VitesseFC Utrecht18:45
16 12 januari 2021HeraclesFC Emmen21:00
16 13 januari 2021PSVAZ18:45
16 13 januari 2021Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
16 13 januari 2021ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
16 13 januari 2021FeyenoordPEC Zwolle21:00
16 14 januari 2021sc HeerenveenRKC Waalwijk18:45
16 14 januari 2021FC TwenteAjax20:00
16 14 januari 2021Willem IIFC Groningen21:00
17 16 januari 2021FC EmmenVitesse16:30
17 16 januari 2021FC UtrechtHeracles18:45
17 16 januari 2021AZADO Den Haag20:00
17 16 januari 2021PEC ZwolleFortuna Sittard21:00
17 17 januari 2021RKC WaalwijkWillem II12:15
17 17 januari 2021FC GroningenFC Twente14:30
17 17 januari 2021Sparta RotterdamPSV14:30
17 17 januari 2021AjaxFeyenoord16:45
17 17 januari 2021VVV-Venlosc Heerenveen16:45
18 22 januari 2021ADO Den HaagFC Emmen20:00
18 23 januari 2021Willem IIPEC Zwolle16:30
18 23 januari 2021VitesseFC Groningen18:45
18 23 januari 2021PSVRKC Waalwijk20:00
18 23 januari 2021Heraclessc Heerenveen21:00
18 24 januari 2021Fortuna SittardAjax12:15
18 24 januari 2021FC TwenteVVV-Venlo14:30
18 24 januari 2021FC UtrechtSparta Rotterdam14:30
18 24 januari 2021FeyenoordAZ16:45
19 26 januari 2021PEC ZwolleHeracles18:45
19 26 januari 2021FC EmmenPSV20:00
19 26 januari 2021FC GroningenADO Den Haag21:00
19 27 januari 2021AZFC Utrecht18:45
19 27 januari 2021RKC WaalwijkFortuna Sittard20:00
19 27 januari 2021VVV-VenloVitesse20:00
19 27 januari 2021sc HeerenveenFeyenoord21:00
19 28 januari 2021Sparta RotterdamFC Twente18:45
19 28 januari 2021AjaxWillem II21:00
20 30 januari 2021HeraclesFC Groningen16:30
20 30 januari 2021FC UtrechtPEC Zwolle18:45
20 30 januari 2021Fortuna SittardVVV-Venlo20:00
20 30 januari 2021VitesseRKC Waalwijk21:00
20 31 januari 2021FC Twentesc Heerenveen12:15
20 31 januari 2021FeyenoordPSV14:30
20 31 januari 2021Willem IIFC Emmen14:30
20 31 januari 2021AZAjax16:45
20 31 januari 2021ADO Den HaagSparta Rotterdam16:45
21 5 februari 2021Fortuna SittardHeracles20:00
21 6 februari 2021PSVFC Twente16:30
21 6 februari 2021PEC ZwolleRKC Waalwijk18:45
21 6 februari 2021FC EmmenAZ20:00
21 6 februari 2021sc HeerenveenVitesse21:00
21 7 februari 2021FC GroningenFeyenoord12:15
21 7 februari 2021AjaxFC Utrecht14:30
21 7 februari 2021Willem IIADO Den Haag14:30
21 7 februari 2021VVV-VenloSparta Rotterdam16:45
22ADO Den HaagPSV
22AZsc Heerenveen
22FC GroningenPEC Zwolle
22FC UtrechtVVV-Venlo
22FeyenoordWillem II
22HeraclesAjax
22RKC WaalwijkFC Emmen
22Sparta RotterdamFortuna Sittard
22VitesseFC Twente
23AjaxSparta Rotterdam
23FC EmmenPEC Zwolle
23FC TwenteFeyenoord
23Fortuna SittardADO Den Haag
23PSVVitesse
23RKC WaalwijkHeracles
23sc HeerenveenFC Groningen
23VVV-VenloAZ
23Willem IIFC Utrecht
24ADO Den HaagRKC Waalwijk
24AZFeyenoord
24FC GroningenFortuna Sittard
24FC UtrechtFC Emmen
24HeraclesFC Twente
24PEC Zwollesc Heerenveen
24PSVAjax
24Sparta RotterdamWillem II
24VitesseVVV-Venlo
25AjaxFC Groningen
25FC EmmenSparta Rotterdam
25FC TwenteWillem II
25FeyenoordVVV-Venlo
25Fortuna SittardPSV
25HeraclesPEC Zwolle
25RKC WaalwijkFC Utrecht
25sc HeerenveenADO Den Haag
25VitesseAZ
26ADO Den HaagHeracles
26AZFC Twente
26FC GroningenFC Emmen
26FC UtrechtVitesse
26PEC ZwolleAjax
26PSVFeyenoord
26Sparta RotterdamRKC Waalwijk
26VVV-VenloFortuna Sittard
26Willem IIsc Heerenveen
27AjaxADO Den Haag
27AZPSV
27FeyenoordFC Emmen
27Fortuna SittardFC Utrecht
27HeraclesSparta Rotterdam
27PEC ZwolleVVV-Venlo
27RKC WaalwijkFC Groningen
27sc HeerenveenFC Twente
27VitesseWillem II
28ADO Den HaagFC Utrecht
28FC EmmenRKC Waalwijk
28FC TwenteVitesse
28FeyenoordFortuna Sittard
28PSVHeracles
28sc HeerenveenAjax
28Sparta RotterdamPEC Zwolle
28VVV-VenloFC Groningen
28Willem IIAZ
29AZSparta Rotterdam
29FC Groningensc Heerenveen
29FC UtrechtFeyenoord
29Fortuna SittardFC Emmen
29HeraclesWillem II
29PEC ZwolleFC Twente
29RKC WaalwijkAjax
29VitesseADO Den Haag
29VVV-VenloPSV
30ADO Den HaagFortuna Sittard
30AjaxAZ
30FC EmmenHeracles
30FC TwenteFC Utrecht
30FeyenoordVitesse
30PSVFC Groningen
30sc HeerenveenPEC Zwolle
30Sparta RotterdamVVV-Venlo
30Willem IIRKC Waalwijk
31ADO Den HaagFeyenoord
31AjaxFC Emmen
31FC GroningenSparta Rotterdam
31FC UtrechtWillem II
31Fortuna SittardFC Twente
31HeraclesVVV-Venlo
31PSVsc Heerenveen
31RKC WaalwijkAZ
31VitessePEC Zwolle
32AZFortuna Sittard
32FC EmmenFC Groningen
32FC TwenteHeracles
32FeyenoordAjax
32PEC ZwolleADO Den Haag
32sc HeerenveenFC Utrecht
32Sparta RotterdamVitesse
32VVV-VenloRKC Waalwijk
32Willem IIPSV
33ADO Den HaagWillem II
33AjaxVVV-Venlo
33FC Emmensc Heerenveen
33FC GroningenAZ
33Fortuna SittardVitesse
33HeraclesFeyenoord
33PSVPEC Zwolle
33RKC WaalwijkFC Twente
33Sparta RotterdamFC Utrecht
34AZHeracles
34FC TwenteADO Den Haag
34FC UtrechtPSV
34FeyenoordRKC Waalwijk
34PEC ZwolleFC Groningen
34sc HeerenveenSparta Rotterdam
34VitesseAjax
34VVV-VenloFC Emmen
34Willem IIFortuna Sittard

Topwedstrijden Eredivisie 20/21

De topwedstrijden in de Eredivisie zijn zover mogelijk achterin het seizoen gepland. De KNVB hoopt dat er dan, in verband met Corona, weer in volle stadions gespeeld mag worden. Dit geeft natuurlijk een extra dimensie aan de toppers in de Eredivisie. Het volledige overzicht van alle topwedstrijden in de Eredivisie van seizoen 20/21.

10 januari 202116:45 uurAjaxPSVJohan Cruijff Arena
13 januari 202118:45 uurPSVAZPhilips Stadion
17 januari 202116:45 uurAjaxFeyenoordJohan Cruijff Arena
24 januari 202116:45 uurFeyenoordAZDe Kuip
31 januari 202114:30 uurFeyenoordPSVDe Kuip
31 januari 202116:45 uurAZAjaxAFAS Stadion
28 februari 2021OnbekendPSVAjaxPhilips Station
28 februari 2021OnbekendAZFeyenoordAFAS Stadion
14 maart 2021OnbekendPSVFeyenoordPhilips Stadion
21 maart 2021OnbekendAZPSVAFAS Stadion
25 april 2021OnbekendAjaxAZJohan Cruijff Stadion
9 mei 2021OnbekendFeyenoordAjaxDe Kuip

Speeltijden Eredivisie

De wedstrijden in de Eredivisie in 20/21 worden gespeeld op de volgende tijden:

Wedstrijden zonder publiek:

  • Vrijdag: 18:30 uur en 21.00 uur
  • Zaterdag 18:30 uur en 21:00 uur
  • Zondag 12:15 uur, 14:30 uur, 16:45 uur en 20:00 uur
  • Maandag: 20:00 uur

Wedstrijden met publiek:

  • Vrijdag: 19:45 uur
  • Zaterdag: 18:30 uur en 21:00 uur
  • Zondag: 12:15 uur, 14:30 uur en 20:00 uur

Midweekse speelronde Eredivisie

Ook dit seizoen zijn er weer midweekse speelrondes in de Eredivisie. In het seizoen 2020 – 2021 heeft de Eredivisie drie midweekse speelrondes. Er worden midweekse wedstrijden gespeeld op:

  • Dinsdag 22 december 2020 en woensdag 23 december 2020.
  • Dinsdag 12 januari 2021, woensdag 13 januari 2021 en donderdag 14 januari 2021.
  • Dinsdag 26 januari 2021, woensdag 27 januari 2021 en donderdag 28 januari 2021.

Extra informatie Eredivisie

  • Door eventuele Europese wedstrijden kan het speelschema nog aangepast worden.
  • Dit seizoen is er voor het eerst een nieuwe speeltijd. Ook op zaterdagmiddag om 16:30 uur worden er nu wedstrijden in de eredivisie gespeeld.
  • Er wordt dit jaar gespeeld met een nieuwe Eredivisie bal, met elf hiphopartiesten van Nederlandse bodem erop. De bal is van het merk Derbystar.
  • De KNVB beker begint op maandag 26 oktober 2020. Voor het volledige schema van de KNVB beker kijk je hier.
  • Er worden dit seizoen in principe geen wedstrijden meer gespeeld op zondagen om 20:00 uur. Tenzij een Europees spelend team een verzoek indient om op deze tijd te spelen.

Volledige speelschema Eredivisie Kalender

Wil je het speelschema van de Eredivisie altijd in je agenda hebben? Met onderstaande tool kun je het speelschema van de Eredivisie eenvoudig aan je eigen kalender toevoegen. Zo mis je nooit meer een wedstrijd! Voor de wedstrijden vanaf speelronde 22 (weekend van vrijdag 12 februari 2021) zijn nog geen speeltijden bekend. Deze worden eind december bekend gemaakt.

Programma Eredivisie 20/21

Volledige speelschema Eredivisie 20/21

September 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 september
  • 8:00 pm – 9:45 pm AZ - N.E.C. (1-1)
vrijdag 2 september
  • 8:00 pm – 9:45 pm Fortuna Sittard - FC Utrecht (3-4)
zaterdag 3 september
  • 4:30 pm – 6:15 pm Ajax - SC Cambuur (4-0)
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Twente - PSV (2-1)
  • 8:00 pm – 9:45 pm Sparta - FC Volendam (4-0)
  • 9:00 pm – 10:45 pm Go Ahead Eagles - Feyenoord (3-4)
zondag 4 september
  • 12:15 pm – 2:00 pm RKC Waalwijk - Excelsior (5-2)
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Emmen - AZ (0-3)
  • 2:30 pm – 4:15 pm sc Heerenveen - N.E.C. (0-0)
  • 4:45 pm – 6:30 pm FC Groningen - Vitesse (0-1)
maandag 5 september
dinsdag 6 september
woensdag 7 september
donderdag 8 september
vrijdag 9 september
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Volendam - Go Ahead Eagles
zaterdag 10 september
  • 4:30 pm – 6:15 pm N.E.C. - Fortuna Sittard
  • 6:45 pm – 8:30 pm Ajax - sc Heerenveen
  • 9:00 pm – 10:45 pm Excelsior - FC Emmen
zondag 11 september
  • 12:15 pm – 2:00 pm FC Utrecht - Vitesse
  • 2:30 pm – 4:15 pm PSV - RKC Waalwijk
  • 2:30 pm – 4:15 pm SC Cambuur - FC Groningen
  • 4:45 pm – 6:30 pm AZ - FC Twente
  • 8:00 pm – 9:45 pm Feyenoord - Sparta
maandag 12 september
dinsdag 13 september
woensdag 14 september
donderdag 15 september
vrijdag 16 september
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Utrecht - N.E.C.
zaterdag 17 september
  • 4:30 pm – 6:15 pm Sparta - FC Groningen
  • 6:45 pm – 8:30 pm Vitesse - FC Volendam
  • 8:00 pm – 9:45 pm RKC Waalwijk - SC Cambuur
  • 9:00 pm – 10:45 pm Fortuna Sittard - Excelsior
zondag 18 september
  • 12:15 pm – 2:00 pm Go Ahead Eagles - FC Emmen
  • 2:30 pm – 4:15 pm PSV - Feyenoord
  • 2:30 pm – 4:15 pm sc Heerenveen - FC Twente
  • 4:45 pm – 6:30 pm AZ - Ajax
maandag 19 september
dinsdag 20 september
woensdag 21 september
donderdag 22 september
vrijdag 23 september
zaterdag 24 september
zondag 25 september
maandag 26 september
dinsdag 27 september
woensdag 28 september
donderdag 29 september
vrijdag 30 september

Oktober 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 oktober
  • 4:30 pm – 6:15 pm SC Cambuur - PSV
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Groningen - AZ
  • 8:00 pm – 9:45 pm Ajax - Go Ahead Eagles
  • 9:00 pm – 10:45 pm FC Twente - Vitesse
zondag 2 oktober
  • 12:15 pm – 2:00 pm Fortuna Sittard - FC Volendam
  • 2:30 pm – 4:15 pm Excelsior - FC Utrecht
  • 2:30 pm – 4:15 pm N.E.C. - Feyenoord
  • 4:45 pm – 6:30 pm RKC Waalwijk - Sparta
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Emmen - sc Heerenveen
maandag 3 oktober
dinsdag 4 oktober
woensdag 5 oktober
donderdag 6 oktober
vrijdag 7 oktober
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Groningen - RKC Waalwijk
zaterdag 8 oktober
  • 4:30 pm – 6:15 pm FC Volendam - Ajax
  • 6:45 pm – 8:30 pm Sparta - FC Emmen
  • 9:00 pm – 10:45 pm N.E.C. - Excelsior
zondag 9 oktober
  • 12:15 pm – 2:00 pm Go Ahead Eagles - SC Cambuur
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Utrecht - AZ
  • 2:30 pm – 4:15 pm Feyenoord - FC Twente
  • 4:45 pm – 6:30 pm sc Heerenveen - PSV
  • 8:00 pm – 9:45 pm Vitesse - Fortuna Sittard
maandag 10 oktober
dinsdag 11 oktober
woensdag 12 oktober
donderdag 13 oktober
vrijdag 14 oktober
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Emmen - FC Volendam
zaterdag 15 oktober
  • 6:45 pm – 8:30 pm Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
  • 8:00 pm – 9:45 pm Go Ahead Eagles - sc Heerenveen
  • 9:00 pm – 10:45 pm SC Cambuur - Vitesse
zondag 16 oktober
  • 12:15 pm – 2:00 pm Sparta - N.E.C.
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Twente - FC Groningen
  • 2:30 pm – 4:15 pm PSV - FC Utrecht
  • 4:45 pm – 6:30 pm AZ - Feyenoord
  • 8:00 pm – 9:45 pm Ajax - Excelsior
maandag 17 oktober
dinsdag 18 oktober
woensdag 19 oktober
donderdag 20 oktober
vrijdag 21 oktober
zaterdag 22 oktober
  • 4:30 pm – 6:15 pm Feyenoord - Fortuna Sittard
  • 6:45 pm – 8:30 pm RKC Waalwijk - Ajax
  • 8:00 pm – 9:45 pm Vitesse - FC Emmen
  • 9:00 pm – 10:45 pm FC Groningen - PSV
zondag 23 oktober
  • 12:15 pm – 2:00 pm Excelsior - AZ
  • 2:30 pm – 4:15 pm N.E.C. - Go Ahead Eagles
  • 2:30 pm – 4:15 pm SC Cambuur - FC Twente
  • 4:45 pm – 6:30 pm FC Utrecht - Sparta
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Volendam - sc Heerenveen
maandag 24 oktober
dinsdag 25 oktober
woensdag 26 oktober
donderdag 27 oktober
vrijdag 28 oktober
zaterdag 29 oktober
  • 4:30 pm – 6:15 pm sc Heerenveen - FC Utrecht
  • 6:45 pm – 8:30 pm Ajax - Vitesse
  • 8:00 pm – 9:45 pm Sparta - Fortuna Sittard
  • 9:00 pm – 10:45 pm Go Ahead Eagles - Excelsior
zondag 30 oktober
  • 12:15 pm – 2:00 pm FC Emmen - FC Groningen
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Twente - RKC Waalwijk
  • 2:30 pm – 4:15 pm PSV - N.E.C.
  • 4:45 pm – 6:30 pm AZ - FC Volendam
maandag 31 oktober

November 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 november
woensdag 2 november
donderdag 3 november
vrijdag 4 november
  • 8:00 pm – 9:45 pm SC Cambuur - N.E.C.
zaterdag 5 november
  • 4:30 pm – 6:15 pm Vitesse - Sparta
  • 6:45 pm – 8:30 pm Fortuna Sittard - FC Emmen
  • 9:00 pm – 10:45 pm Excelsior - sc Heerenveen
zondag 6 november
  • 12:15 pm – 2:00 pm FC Utrecht - FC Groningen
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Twente - Go Ahead Eagles
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Volendam - Feyenoord
  • 4:45 pm – 6:30 pm Ajax - PSV
  • 4:45 pm – 6:30 pm RKC Waalwijk - AZ
maandag 7 november
dinsdag 8 november
woensdag 9 november
donderdag 10 november
  • 8:00 pm – 9:45 pm Feyenoord - SC Cambuur
vrijdag 11 november
  • 8:00 pm – 9:45 pm Sparta - FC Twente
zaterdag 12 november
  • 4:30 pm – 6:15 pm FC Volendam - FC Utrecht
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Emmen - Ajax
  • 9:00 pm – 10:45 pm PSV - AZ
zondag 13 november
  • 12:15 pm – 2:00 pm N.E.C. - RKC Waalwijk
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Groningen - Fortuna Sittard
  • 2:30 pm – 4:15 pm sc Heerenveen - SC Cambuur
  • 4:45 pm – 6:30 pm Feyenoord - Excelsior
  • 8:00 pm – 9:45 pm Go Ahead Eagles - Vitesse
maandag 14 november
dinsdag 15 november
woensdag 16 november
donderdag 17 november
vrijdag 18 november
zaterdag 19 november
zondag 20 november
maandag 21 november
dinsdag 22 november
woensdag 23 november
donderdag 24 november
vrijdag 25 november
zaterdag 26 november
zondag 27 november
maandag 28 november
dinsdag 29 november
woensdag 30 november

December 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 december
vrijdag 2 december
zaterdag 3 december
zondag 4 december
maandag 5 december
dinsdag 6 december
woensdag 7 december
donderdag 8 december
vrijdag 9 december
zaterdag 10 december
zondag 11 december
maandag 12 december
dinsdag 13 december
woensdag 14 december
donderdag 15 december
vrijdag 16 december
zaterdag 17 december
zondag 18 december
maandag 19 december
dinsdag 20 december
woensdag 21 december
donderdag 22 december
vrijdag 23 december
zaterdag 24 december
zondag 25 december
maandag 26 december
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
zaterdag 31 december

Geen evenementen.

Januari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 januari
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
vrijdag 6 januari
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Twente - FC Emmen
zaterdag 7 januari
  • 4:30 pm – 6:15 pm RKC Waalwijk - sc Heerenveen
  • 6:45 pm – 8:30 pm AZ - Vitesse
  • 8:00 pm – 9:45 pm Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles
  • 9:00 pm – 10:45 pm PSV - Sparta
zondag 8 januari
  • 12:15 pm – 2:00 pm FC Utrecht - Feyenoord
  • 2:30 pm – 4:15 pm N.E.C. - Ajax
  • 2:30 pm – 4:15 pm SC Cambuur - FC Volendam
  • 4:45 pm – 6:30 pm Excelsior - FC Groningen
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
donderdag 12 januari
vrijdag 13 januari
  • 8:00 pm – 9:45 pm sc Heerenveen - AZ
zaterdag 14 januari
  • 4:30 pm – 6:15 pm FC Groningen - Feyenoord
  • 6:45 pm – 8:30 pm Sparta - Excelsior
  • 8:00 pm – 9:45 pm Ajax - FC Twente
  • 9:00 pm – 10:45 pm FC Volendam - RKC Waalwijk
zondag 15 januari
  • 12:15 pm – 2:00 pm Vitesse - N.E.C.
  • 2:30 pm – 4:15 pm Fortuna Sittard - PSV
  • 2:30 pm – 4:15 pm Go Ahead Eagles - FC Utrecht
  • 4:45 pm – 6:30 pm FC Emmen - SC Cambuur
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
woensdag 18 januari
donderdag 19 januari
vrijdag 20 januari
  • 8:00 pm – 9:45 pm Excelsior - FC Volendam
zaterdag 21 januari
  • 6:45 pm – 8:30 pm N.E.C. - FC Emmen
  • 8:00 pm – 9:45 pm PSV - Vitesse
  • 8:00 pm – 9:45 pm SC Cambuur - Sparta
  • 9:00 pm – 10:45 pm RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
zondag 22 januari
  • 12:15 pm – 2:00 pm sc Heerenveen - FC Groningen
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Twente - FC Utrecht
  • 2:30 pm – 4:15 pm Feyenoord - Ajax
  • 4:45 pm – 6:30 pm AZ - Fortuna Sittard
maandag 23 januari
dinsdag 24 januari
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Emmen - PSV
  • 9:00 pm – 10:45 pm Sparta - RKC Waalwijk
woensdag 25 januari
  • 6:45 pm – 8:30 pm Go Ahead Eagles - AZ
  • 6:45 pm – 8:30 pm Vitesse - FC Twente
  • 8:00 pm – 9:45 pm Fortuna Sittard - sc Heerenveen
  • 9:00 pm – 10:45 pm FC Utrecht - Excelsior
  • 9:00 pm – 10:45 pm Feyenoord - N.E.C.
donderdag 26 januari
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Groningen - SC Cambuur
  • 9:00 pm – 10:45 pm Ajax - FC Volendam
vrijdag 27 januari
zaterdag 28 januari
  • 4:30 pm – 6:15 pm RKC Waalwijk - FC Emmen
  • 6:45 pm – 8:30 pm PSV - Go Ahead Eagles
  • 8:00 pm – 9:45 pm N.E.C. - Sparta
  • 8:00 pm – 9:45 pm sc Heerenveen - Vitesse
  • 9:00 pm – 10:45 pm AZ - FC Utrecht
zondag 29 januari
  • 12:15 pm – 2:00 pm FC Twente - Feyenoord
  • 2:30 pm – 4:15 pm Excelsior - Ajax
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Volendam - FC Groningen
  • 4:45 pm – 6:30 pm SC Cambuur - Fortuna Sittard
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
donderdag 2 februari
vrijdag 3 februari
  • 8:00 pm – 9:45 pm Fortuna Sittard - Sparta
zaterdag 4 februari
  • 6:45 pm – 8:30 pm FC Volendam - AZ
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Emmen - Vitesse
  • 8:00 pm – 9:45 pm FC Utrecht - sc Heerenveen
  • 9:00 pm – 10:45 pm Excelsior - RKC Waalwijk
zondag 5 februari
  • 12:15 pm – 2:00 pm SC Cambuur - Ajax
  • 2:30 pm – 4:15 pm Feyenoord - PSV
  • 2:30 pm – 4:15 pm Go Ahead Eagles - N.E.C.
  • 4:45 pm – 6:30 pm FC Groningen - FC Twente
maandag 6 februari
dinsdag 7 februari
woensdag 8 februari
donderdag 9 februari
vrijdag 10 februari
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - Excelsior
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - RKC Waalwijk
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - FC Volendam
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - Feyenoord
maandag 13 februari
dinsdag 14 februari
woensdag 15 februari
donderdag 16 februari
vrijdag 17 februari
zaterdag 18 februari
zondag 19 februari
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - FC Emmen
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - PSV
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - Vitesse
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - AZ
  • 12:00 am – 1:45 am Go Ahead Eagles - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am SC Cambuur - sc Heerenveen
maandag 20 februari
dinsdag 21 februari
woensdag 22 februari
donderdag 23 februari
vrijdag 24 februari
zaterdag 25 februari
zondag 26 februari
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - Excelsior
  • 12:00 am – 1:45 am Fortuna Sittard - Feyenoord
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - FC Volendam
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - Ajax
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - RKC Waalwijk
maandag 27 februari
dinsdag 28 februari

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
donderdag 2 maart
vrijdag 3 maart
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - sc Heerenveen
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - FC Emmen
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - PSV
  • 12:00 am – 1:45 am SC Cambuur - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - AZ
maandag 6 maart
dinsdag 7 maart
woensdag 8 maart
donderdag 9 maart
vrijdag 10 maart
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - Excelsior
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - FC Volendam
  • 12:00 am – 1:45 am Fortuna Sittard - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - Vitesse
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - Ajax
maandag 13 maart
dinsdag 14 maart
woensdag 15 maart
donderdag 16 maart
vrijdag 17 maart
zaterdag 18 maart
zondag 19 maart
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - Feyenoord
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - sc Heerenveen
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - AZ
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - PSV
maandag 20 maart
dinsdag 21 maart
woensdag 22 maart
donderdag 23 maart
vrijdag 24 maart
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
dinsdag 28 maart
woensdag 29 maart
donderdag 30 maart
vrijdag 31 maart

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - sc Heerenveen
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - FC Volendam
  • 12:00 am – 1:45 am Fortuna Sittard - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am Go Ahead Eagles - Ajax
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - PSV
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - Vitesse
  • 12:00 am – 1:45 am SC Cambuur - FC Emmen
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - Feyenoord
maandag 3 april
dinsdag 4 april
woensdag 5 april
donderdag 6 april
vrijdag 7 april
zaterdag 8 april
zondag 9 april
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - RKC Waalwijk
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - Excelsior
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - FC Volendam
maandag 10 april
dinsdag 11 april
woensdag 12 april
donderdag 13 april
vrijdag 14 april
zaterdag 15 april
zondag 16 april
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - FC Emmen
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - PSV
  • 12:00 am – 1:45 am Fortuna Sittard - AZ
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - Vitesse
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am SC Cambuur - Feyenoord
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - sc Heerenveen
maandag 17 april
dinsdag 18 april
woensdag 19 april
donderdag 20 april
vrijdag 21 april
zaterdag 22 april
zondag 23 april
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - RKC Waalwijk
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - Ajax
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - Excelsior
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - FC Emmen
maandag 24 april
dinsdag 25 april
woensdag 26 april
donderdag 27 april
vrijdag 28 april
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
donderdag 4 mei
vrijdag 5 mei
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
  • 12:00 am – 1:45 am Ajax - AZ
  • 12:00 am – 1:45 am Excelsior - Feyenoord
  • 12:00 am – 1:45 am FC Emmen - FC Twente
  • 12:00 am – 1:45 am Fortuna Sittard - Vitesse
  • 12:00 am – 1:45 am Go Ahead Eagles - FC Groningen
  • 12:00 am – 1:45 am N.E.C. - sc Heerenveen
  • 12:00 am – 1:45 am RKC Waalwijk - FC Volendam
  • 12:00 am – 1:45 am SC Cambuur - FC Utrecht
  • 12:00 am – 1:45 am Sparta - PSV
maandag 8 mei
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
donderdag 11 mei
vrijdag 12 mei
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
  • 12:00 am – 1:45 am AZ - FC Emmen
  • 12:00 am – 1:45 am FC Groningen - Ajax
  • 12:00 am – 1:45 am FC Twente - N.E.C.
  • 12:00 am – 1:45 am FC Utrecht - RKC Waalwijk
  • 12:00 am – 1:45 am FC Volendam - Sparta
  • 12:00 am – 1:45 am Feyenoord - Go Ahead Eagles
  • 12:00 am – 1:45 am PSV - Fortuna Sittard
  • 12:00 am – 1:45 am Vitesse - SC Cambuur
  • 12:00 am – 1:45 am sc Heerenveen - Excelsior
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
woensdag 17 mei
donderdag 18 mei
vrijdag 19 mei
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
  • 2:30 pm – 4:15 pm Ajax - FC Utrecht
  • 2:30 pm – 4:15 pm Excelsior - Fortuna Sittard
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Emmen - Feyenoord
  • 2:30 pm – 4:15 pm Go Ahead Eagles - FC Volendam
  • 2:30 pm – 4:15 pm N.E.C. - AZ
  • 2:30 pm – 4:15 pm PSV - sc Heerenveen
  • 2:30 pm – 4:15 pm RKC Waalwijk - FC Twente
  • 2:30 pm – 4:15 pm Sparta - SC Cambuur
  • 2:30 pm – 4:15 pm Vitesse - FC Groningen
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
woensdag 24 mei
donderdag 25 mei
vrijdag 26 mei
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
  • 2:30 pm – 4:15 pm AZ - PSV
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Groningen - Sparta
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Twente - Ajax
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Utrecht - FC Emmen
  • 2:30 pm – 4:15 pm FC Volendam - Excelsior
  • 2:30 pm – 4:15 pm Feyenoord - Vitesse
  • 2:30 pm – 4:15 pm Fortuna Sittard - N.E.C.
  • 2:30 pm – 4:15 pm SC Cambuur - RKC Waalwijk
  • 2:30 pm – 4:15 pm sc Heerenveen - Go Ahead Eagles
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni

Geen evenementen.

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

Je kunt het programma Eredivisie eenvoudig aan je eigen kalender toevoegen via maak-agenda.nl.