Eetcafé de Derde Helft
Eetcafé de Derde helft loop je ook zomaar binnen voor een lekkere kop koffie, een frisgetapt glas Amstel of Erdinger en de heerlijkste snacks en verzorgde gerechten.
Op onze kaart ondermeer ossehaaspuntjes, een geweldige originele Beefburger, versgegrillde zalm en ga zo maar door.
Ondertussen kun je kijken naar live wedstrijden uit de Premier League, Bundesliga, Erdedivisie of Champions en Europa League. De wedstrijden van Oranje kun je integraal volgen op meerdere schermen.
Zoek je een plaats waar je werk en vertier kunt combineren? De "bestuurskamer" in de Derde Helft is uitermate geschikt voor vergaderingen en trainingen. Nadien neem je je lunch of diner aan tafel of borrel je nog wat na aan de bar van de Derde Helft.
Eetcafé de Derde Helft , iedere dag geopend vanaf 10:00 uur.
Voetbal Experience |
Zep Middelburg |
Podium 19 |
4337 WV Middelburg |
0118-415400